Zestaw promocyjny Velux GLU 0051B + EDZ 0000 + BDX 2000, pakiet 2-szybowy

edz.jpg
  • nowość
Wysyłka w: 3 dni robocze
Cena: 1 481,00 zł 1481.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Promocyjny zestaw okna dachowego Velux z ciepłym montażem oraz 20 letnią gwarancją.

W skład pakietu wchodzi:

  1. okno drewniano-poliuretanowe STANDARD Velux GLU 0051B z klamką dolną oraz z integrowanym systemem wentylacji przeznaczone do łazienek oraz kuchni pokryte wodoodporną, malowaną na biało poliuretanową powłoką,
  2. kołnierz uszczelniający Velux EDZ 0000 do montażu okien dachowych w profilowanych materiałach pokryciowych o wysokości profilu do 45 mm np. dachówki, blachodachówki,
  3. zestaw izolacyjny Velux BDX 2000, zawierający ramę izolacyjną BDX, wokółokienną izolację przeciwwilgociową BFX i teleskopową rynnę odwadniającą.

 

1. Okno drewniano-poliuretanowe VELUX Standard GLU 0051B z klamką dolną

 

Nowe, drewniano-poliuretanowe okno nadaje się idealnie do łazienek i kuchni oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wysoka odporność na wilgoć. Konstrukcja z rdzeniem z modyfikowanego termicznie drewna, pokrytym wodoodporną, pomalowaną na biało poliuretanową powłoką, zapewnia doskonałą izolację i trwałość. Zaprojektowany od nowa ocynkowany uchwyt na dole świetnie nadaje się do okien montowanych na dużej wysokości i przy wysokich ściankach kolankowych. Uchylenie klapy wentylacyjnej sprawia,że do pomieszczenia zaczyna dopływać świeże przefiltrowane powietrze. Okno pozostaje zamknięte, a wbudowany filtr powietrza, który można łatwo czyścić, zatrzymuje kurz i owady. Aby umyć okno, należy po prostu obrócić je o 180° i zablokować zasuwką w skrzydle. Okno zostało wyposażone w jednokomorowy pakiet energooszczędny, hartowany wypełniony argonem, z powłoką niskoemisyjną, Ug = 1,0 W/m2K, Uw = 1,3 W/m2K, izolacyjnością akustyczną okna 29 dB oraz bardzo dobrym współczynniku przepuszczalności światła 0,80 oraz współczynniku przenikania energii słonecznej 0,66.

2. Kołnierz uszczelniający Velux EDZ 0000

Kołnierze są niezbędnym elementem potrzebnym do instalacji każdego okna do poddaszy. Kołnierz EDZ 0000 służy do montażu pojedynczego okna w dachu w profilowanych materiałach pokryciowych o maksymalnej wysokości profilu do 45 mm np. dachówki, blachodachówki. 

3. Zestaw izolacyjny Velux BDX 2000

 

Zestaw izolacyjny BDX, wykonany z wysoko izolacyjnej pianki poliuretanowej. Ułatwia montaż okien oraz poprawia współczynnik przenikania ciepła okien. Zapewnia prawidłową izolację termiczną pomiędzy oknem i dachem, chroni połączenie okna z dachem przed wodą deszczową, zawiera ramę izolacyjną oraz wokółokienną izolację przeciwwilgociową BFX. Dzięki rynience odwadniającej odprowadzana jest wilgoć powstająca pod pokryciem poza obrys okna.

Dane techniczne

materiał drewno pokryte wodoodporną, pomalowaną na biało poliuretanową powłoką
nawiewnik wydajność 23-59 m3/h
zestaw szybowy jednokomorowy
wypełnienie gazem argon
ciepła ramka dystansowa tak
przenikania ciepła Ug (W/m2K) 1,0
przenikanie ciepła Uw (W/m2K) 1,3
wyciszanie deszczu nie
klasa szczelności 4
powłoka antyroszeniowa nie
dźwiękochłonność Rw (dB) 29
zew.szyba hartowana tak
oblachowanie zew. Szary (RAL 7043)

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl